Објавени: фев. 18 2022 03:07

Kuka vo Pripor od 177m2

Објавени: фев. 18 03:07
Прегледи: 4491
Се продава куќа од 177м2 во населба Припор. Куќата се наоѓа на одлична локација (север-југ) надвор од градскиот метеж, со прекрасен поглед кон градот и Водно.
Располага со дворно земјиште од 450м2, изградена работилница од 47м2 која може да се пренамени во базен, летна кујна и сл.
Куќата е на 3 ката, *сутерен со купатило и кујна, *приземје со дневна, кујна, 2 спални и купатило, со голема тераса - веранда и *кат со 2 спални, тоалет и 2 тераси со прекрасен поглед. Сопствено парно греење и градски водовод. Изградена е 1990 год. од први сопственици.
Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации