Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Luksuzna kuka vo Przino

322 000 ЕУР

Се продава од: Dusan Вчера 07:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава луксузна куќа во Пржино од 322 м2 стамбена површина и дворно место од 175 м2. Куќата е на четири нивоа: подрумска просторија целосно приспособена за живеење; приземје со голема дневна, спална соба и купатило; спрат со три спални соби и купатило; и поткровје со голема тераса и поглед на цело Скопје. Куќата е изградена со најквалитетни материјали, сендвич ѕидови, германски рехау прозорци. Греењето е со сопствен систем на пелети. Има две паркинг места во предниот дел од дворот.

Luxury house for sale in Skopje, Przino of 322 m2 living area and yard of 175 m2. The house is on four levels: a basement room fully adapted for living; ground floor with large living room, bedroom and bathroom; floor with three bedrooms and a bathroom; and attic with a large terrace and fabulous view of Skopje. The house was built with highest quality materials, sandwich walls, German rehau windows. The heating has its own pellet system. There are two parking spaces in front of the yard.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации