Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kuka vo naselba Dracevo

0 МКД

Се продава од: САШО 14 јан. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Продавам нова куќа на ул.Малешевска до училиштето Рајко Жинзифов.Куќата околу 250 м2 ,двор 300 м2 со два подруми еден 40 м2 друг 15 м2 ,гаража и со подкровје плус 40 м2.
Куќата е осигурана.
Може замена за стан со ваша доплата.

Куќата и плацот се со комплет документација.

071 297 255
Сашо
САШО
071297255
Leaflet
Кон почеток