Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVA KUKJA 250M2 PINTIJA

105 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: HomeArt Real Estate Денес 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

64 Огласи во продавницата

Odlicen stan vo Micurin 270 ЕУР
NOV STAN 91m2 TAFTALIDZE 1 109 000 ЕУР
Атрактивен стан во строг Центар 350 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Karpos 2 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Se prodava nova kukja vo Pintija,vo osnova 80m2,podrum so dve zasebni prostorii,1 kat so dneven prestoj,kujna spalna i toalet i 2 kat dneven prestoj 2 spalni i toalet.Dvata sprata
mozat da se odvojat so zaseben vlez.Povrsinata na placot e 500m2.

Cena 105.000 evra
Kontakt 078 244 198
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
  Online
078 244 198
Leaflet
HomeArt Real Estate

HomeArt Real Estate

64 Огласи во продавницата
STAN 74m2 CAIR TOPANSKO POLE 52 000 ЕУР
ODLICEN APARTMAN 210m2 VERINA 2 000 ЕУР
NOV STAN 77m2 KARPOS MASINSKI 400 ЕУР
Стан во Тафталиџе 180 ЕУР
Кон почеток