Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so kuka

Се продава од: Goce Вчера 08:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Prodavam plac so kuka vo Crnice!Vkupna povrsina na placot 900m2!
Кон почеток