Објавени: мар. 02 2022 10:21

Polunamestena kuka vo Dracevo

ЕУР

Објавени: мар. 02 10:21
Прегледи: 6038
Се продава семејна куќа на два ката (П+1) во н.Подстаница/Велешка (Драчево).
Станбена пов. 73+75+14 m2 = 162 m2.
Површина под куќа е 109m2 и 333m2 двор.
Поголемиот дел од куќата има внатрешна изолација и релативно нови ПВЦ прозори, има многу зеленило и не е лепенка.

ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА И ИМА ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР СО СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ !
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации