Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 120m2 vo Petrovec

50 000 ЕУР

Се продава од: Kiril Nastoski 05 јул. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа 120м2 во основа, на два спрата (има две плочи) и земјиште вкупна површина 400м2. Локацијата е блиску до Жито Маркети (500м), а веднаш од карши се неколку нови изградени куќи на парцели продадени од општината.
Kiril Nastoski
078332998
Кон почеток