Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtëpia 2 katëshe në shitje

55 000 ЕУР

Се продава од: Hakim Krasniqi 10 авг. 13:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Shtëpia 2 katëshe në shitje në fshatin Konjare të mesme. Në afersi të autostradës së re Shkup-Shtip.
Shtëpia në gjendje të rregullt e mobiluar dhe përmban 5 dhoma të fjetjës, 2 sallona, kuzhine, 1 banjo, 1 rezerve.
Gjitjsej 360m katror te banueshme. Obori parashtëpies ka 400 m katror. Dhe nje garazh per vetura.
Çmimi: 55 000 EUR
Hakim Krasniqi
+32472486383
Leaflet
Кон почеток