Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica

Се продава од: Јане Кузмановски 20 јун. 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава кука-викендица легализирана КАТЛАНОВО место викано дренки на стар Велешк пат.
Јане Кузмановски
070361150
Leaflet
Кон почеток