Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 350m2

260 000 ЕУР

Се продава од: kujtime islami 24 ноем. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Сарај, Скопjе
shitet shtepija e rregulluar plotesisht e mobiluar kamera sigurie ne oborr etj...
kujtime islami
0792090147
Кон почеток