Македонски | Shqip | English |

Vila vo Gorna Matka

Се продава од: Gafur 08 апр. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

38 000 ЕУР   45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Горна Матка
Површина: 60 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Друго
Локација: Сарај, Скопjе
Вила од 60м2 + двор 750м2 во Горна Матка.
Нема посетени огласи
Кон почеток