Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA OBJEKTI TAFTALIDZE BARAKA I KUKA NA 502m2 PLAC

270 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 18 јан. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1377 Огласи во продавницата

NOV DVOSOBEN STAN DO O U MIRCE ACEV 46 000 EUR
EDINECNA BARAKA VO TAFTALIDZE 1 210 000 EUR
APARTMAN VO KUKA SO NEZAVISEN VLEZ  VERO JUMBO 150 EUR
STAN VO VOENA ZGRADA 76m2 TOBAKO 2 66 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVAAT 2 OBJEKTI LEPENKA EDEN DO DRUG
- PRV OBJEKT 62 M2 BARAKA
- VTOR OBJEKT CVRSTA GRADBA KUKJA 147 M2
VKUPNA POVRSHINA NA DVATA PLACA 502 M2.
NEDVIZNOSTITE SE VO NEPOSREDNA BLIZINA NA FORCA I GIMNAZIJA NOVA.
ODLICHNA PONUDA ZA IZGRADBA NA KUKJA ZA SEMEJNO DOMUVANJE.
PARAMETRITE ZA IZGRADBA NA KOLEKTIVNO DOMUVANJE SE MALI.
NE ODGOVARA ZA INVESTITOR !!!!
BRUTO POVRSHINA ZA GRADBA ZA 2-TA PLACA 539 M2.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1377 Огласи во продавницата
POD PANORAMA 82M2 2 SPALNI OPREMEN 350 EUR
NOV VSELIV 45m2 DVOSOBEN STAN POVOLNO 40 000 EUR
NOV 53 M2 KOZLE BLIZU GOCE DELCEV 6 KAT 55 650 EUR
NOV VSELIV TROSOBEN KOZLE 71M2 74 550 EUR
Кон почеток