Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOKATNA KUKA VO LISICE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 04 мај 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Kozle 35m2 novogradba so spalna na 1kat 0 ЕУР
Centar Vodnjanska 110m2 so tri spalni namesten 500 ЕУР
Dvosoben 51m2 vo Karpos 1 45 000 ЕУР
 Dvosoben luksuzen stan 60m2 Centar GR ZID 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
351...ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА КУКА ВО ЛИСИЧЕ БЛИЗУ ТРГОВСКИОТ. ПРИЗЕМЈЕ И КАТ НА ПЛАЦ ОД 220М2 СО ПОДУМ И ГАРАЖА. ПРИЗЕМЈЕТО Е СТАН ТРОСОБЕН СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ А КАТОТ Е СТАН СО ТРИ СПАЛНИ СОБИ. ДЕМИТ ФАСАДА, СЕНДВИЧ ЗИДОВИ, СОЛАРЕН ПАНЕЛ.....ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА....ВО ДОБРА СОСТОЈБА СПРЕМНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ....МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛ СТАН НА ТЕРИТОРИЈА НА ОПШТИНА АЕРОДРОМ....ЦЕНА 150 000 еу.....ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Odlicen renoviran i opremen trosoben stan vo Hipodrom 80m2 840 ЕУР
CENTAR D MAALO KANCELARISKI PROSTOR 128m2 0 МКД
Karpos 1 trosoben 58m2 nov vseliv so imoten list 0 ЕУР
Dupleks od 149m2 vo Karpos 3 130 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации