Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EDINECNA BARAKA VO TAFTALIDZE 1

210 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 16 окт. 15:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM !!! 280 ЕУР
NOVA ZELEZNICKA BOJMIJA 88M2 TROIPOLSOBEN STAN 66 900 ЕУР
KUKA SO  PLAC ZA GRADBA NA 5 MIN PES OD PLOSTAD 0 ЕУР
NOV STAN 57 M2 3 KAT KARPOS 3 DELUMNO OPREMEN 62 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава единечна барака со површина од 76 м2 на плац со површина од 395м2 ( бараката е за инвестиција, не е во состојба за живеење).Има одлична маркица за градба, чисти документи.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
VOENA ZGRADA,91 M2 STAN POZADI CAPITOL MALL 750 ЕУР
CENTAR RADIOBRAN 38M2 1 KAT 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VOENA ZGRADA 54m2 KARPOS 1 46 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO AERODROM 48 M2, 5 KAT ISTOK 50 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации