Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVNA KUKA BARDOVCI SO BAZEN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 25 јул. 17:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

POD PANORAMA 82M2 2 SPALNI OPREMEN 350 EUR
NOV VSELIV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 55 M2 1 200 EUR
SE IZDAVA STAN NA 20 METRI OD PLOSTAD 250 EUR
VSELIV STAN OD 48m2 VO AERODROM 2 KAT 45 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA EKSKLUZIVNA KUKA VO BARDOVCI VO ELITNIOT DEL, KOMPLEKSOT NA RIDOT.
PLAC VO POVRSINA OD 1000 M2, HORTIKULTURNO UREDEN.
BAZEN VO ZADNIOT DEL OD DVOROT.
STAMBENATA POVRSINA 450 M2 E ORGANIZIRANA NA 3 NIVOA.
PRIZEMJETO POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ , ODVOENA KUJNA SO TRPEZARISKI DEL, SPALNA SOBA, I 2 BANJI.
DNEVNIOT PRESTOJ NUDI CELOSEN POGLED KON DVORNATA POVRSINA I BAZENOT.
KATOT E ORGANIZIRAN SPORED DOSEGASNITE POTREBI NA SOPSTVENICITE(DNEVEN BORAVOK SO KUJNA , 3 SPALNI SOBI,2 KUPATILA, I BALKON).
ISTIOT MOZE DA SE REORAGANIZIRA SO 5 SPALNI SOBI , 2 BANJI.
SITE SOBI SE KLIMATIZIRANI, A GREENJETO E RESENO SO SPECIJALEN SISTEM ZA ZAGREVANJE, STAKLENI PLOCI SVAJCARSKO PROIZVODSTVO.
SUTERENSKIOT DEL OD OBJEKTOT GO SOCINUVAAT 2 UTILITI PROSTORII, 2 VIZBI SO RAFTOVI, KUPATILO I POMOSNA SOBA.
VISOKOKVALITETNA GRADBA 2011 GOD.,NA OBJEKTOT KOJA NUDI EKONOMICNOST VO POGLED NA GREENJE I LADENJE,SO VGRADENA NADVORESNA IZOLACIJA OD 15 CM STIROPOR ,
VIDEONADZOR I ALARMEN SISTEM.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
STAN OD 43m2 VO AERODROM 47 300 EUR
TROSOBEN STAN 62 M2 VO GORCE SO GARAZA 53 000 EUR
NOV DVOSOBEN STAN GORCE PETROV 43m2 1 KAT 36 000 EUR
STAN NOVOGR 42M2 TAFTALIDZE BLIZU GOCE DELCEV 46 440 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации