Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FOR SALE IN ISTANBUL

650 000 ЕУР

Се продава од: Ural Bora 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
ILLA LOVERS WHO ARE ADDICTED TO ISTANBUL NOW HAVE THE CHANCE TO ENJOY MARMARA VIEW FROM ALL ANGLES AND EVEN FROM THEIR SWIMMING POOL
♦FULL SEAVIEW ♦PRESTIGIOUS ♦SECURITY 24/7 ♦LUXURIOUS ♦GARDEN
♦TERRACE ♦FITNESS CENTER ♦SAUNA ♦SPA ♦TURKISH BATH
♦JAKUZI ♦

THE PROJECT IS BUILT ON A 2680m² LAND.
IT CONSISTS OF 7 VILLAS, EACH 450m²/480m² GROSS AREA.
THE NET AREA OF EACH VILLA IS FROM 330m² T0 360m².
ALL THE VILLAS ARE 6 BEDROOMS, 2 LIVING ROOMS, AND 3 BATHROOMS
EACH VILLA HAS A GARDEN OF 150m² TO 200m².
VILLA A1: 360 m2 + 60 m2 (SPA + SWIMMINGPOOL)
VILLA A2: 360 m2 + (SWIMMING POOL)
VILLA A3: 355 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A4: 355 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A5: 350 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A6: 330 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)
VILLA A7: 335 m2 + 55 m2 (SPA + SWIMMING POOL)

A PRIVATE SWIMMING POOL FOR EACH VILLA.

FULL SEA VIEW ON MARMARA SEA FROM YOUR TERRACE OR SWIMMING POOL.
IT IS 15-20 MINUTES AWAY TO ''ATATURK AIRPORT.
IT IS 35 MINUTES AWAY TO THE CITY CENTER BY THE METROBUS.
IT IS 45 MINUTES AWAY TO THE CITY CENTER BY CAR.DELIVERY DATE: READY TO MOVE-IN
PROPERTY TYPE: 6+2 VILLAS
LOCATION: BEYLIKDÜZÜ, ISTANBUL
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации