Македонски | Shqip | English |

G Petrov Kuka od 100m2 so markica

Оглас од претпријатие. Се продава од: Dia-dom 28 јан. 15:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Адреса: Skopje
Површина: 00 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Kuka vo naselba G.Petrov od 100m2-dvor 100m2-37000e
Нема посетени огласи
Кон почеток