Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2022 06:36

Геракини Халкидики Се продава новоизградена куќа 120м2.

ЕУР

Објавени: јан. 24 06:36
Прегледи: 619
Се продава светла и светла комплетно наместена куќа од 120 кв.м. во месноста Геракини, Халкидики, изградена во 2011 г.
Се состои од 3 спални соби, дневна, кујна, 2 купатила и WC, додека е уреден на 3 нивоа. Дополнително има магацин, градина, тераса, игротека и паркинг простор.
Има автономно греење со струја и клима. Има алуминиумски рамки и под со плочки. Површината на балконите е 20м2. Енергетската класа на имотот е B +. Дополнителни карактеристики на имотот се внатрешните скали, безбедносната врата, алармот, достапната опрема за домаќинството, електричните апарати, плакарите, каминот и базенот. Имотот има неограничен поглед. Се наоѓа на 900 метри од морето. Површината на парцелата изнесува 1200м2.
До куќата има плац од 1200 квадрати со автоматско наводнување, приватен базен од 32 квадрати,
камен белведер со печка за скара и летна кујна. Има паркинг за 3-4 коли.
Куќата има три нивоа од 40 кв.м.
1 кат - дневна со кујна, тоалет со туш, камин
2 кат - 3 спални соби со балкон, тоалет со туш.
Полуподрумска просторија за чување работи или претворање во игротека.
На задната страна на куќата има помошен простор за складирање на расположлива градинарска опрема.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации