Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAPISTEC KUKA 300M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 16 ноем. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

TRIUMFALNA 105M2 1 300 ЕУР
PLOSTAD RISTICEVA PALATA 40M2 0 ЕУР
SOBOREN HRAM G ZID 85m2 1 200 ЕУР
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 86M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Se prodava kuca od 300m2 so plac od 400m2 na 2nivoa so nova markica za gradba p+3+pk cena po dogovor sifra 4656 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO CENTAR ZELEN PAZAR 54M2 0 МКД
CENTAR   POLOSTAD NAD  DESTAN 50 M2 0 ЕУР
CENTAR 108M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR  BLOK 70M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации