Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka na odlicna lokacija na Vodno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 17 септ. 14:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

Lux stan vo Centar kaj Neuromedika 0 МКД
Luksuzen stan od 150m2 so prekrasen pogled 0 МКД
Odlicen stan vo Kapistec so 2 spalni 0 МКД
Odlicna prazna kuka vo Crnice 550m2 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24686
Се продава единечна куќа на прекрасна и раритетна локација во срцето на Водно, во непосредна близина на амбасадорските резиденции на Шпанија, Франција и Австрија. Куќата е од постара градба со вкупна површина од 296м2 а плацот е со површина од 847м2. Фронтален и непречен поглед кон градот и кон Водно. Единствена и ретка можност да купите недвижност на одлична локација на Водно.
Контакт 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR, prizemje CENTAR, kaj Univerzalna 300 ЕУР
Nov stan na Top lokacija vo Centar 0 МКД
BEAUTIFUL  APARTMENT Center near Romanian Embassy 0 МКД
Se izdava stan kaj Univerzalna sala 0 МКД
Кон почеток