Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na Vodno od 100m2 plus 150m2 dvor

153 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 14 јан. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Kuka vo Gorce Petrov od 300m2 i dvor 420m2 215 000 ЕУР
Dvosoben namesten stan Karpos 3 od 37m2 12 000 МКД
Nov stan 52m2 vo Hrom prizemje so dvor 850 ЕУР
LUKSUZEN stan 110m2 VODNO 550 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava ubava i funkcionalna ku'a na Vodno od 100m2 plus dvor od 150m2 ubavo hortikulturno ureden. Kukjata e komplet renovirana i vednas vseliva. Greenje e so sopstveno parno.Ima komplet dokumenti.
Cena 153 000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Stan trosoben 70m2 namesten Kozle 330 ЕУР
Stan trosoben Porta Vlae od 69m2 na 8/9 kata 67 000 ЕУР
Dvosoben stan Centar sproti J Broz gimnazija 63 500 МКД
Kuka vo KOZLE od 250m2 so 610m2 dvor 215 000 ЕУР
Кон почеток