Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na Vodno od 98m2 i 150m2 dvor itno

145 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 06 мај 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan od 63m2 vo Taftalidze 2 Itno 55 000 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 46m2, 3ti kat kaj ekonomskoto 39 100 ЕУР
Namesten stan 50m2 K Voda do Rampa 200 ЕУР
Stan 52m2 vo Taftalidze 1 Grand Prestiz 52 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja na Vodno(Centar) na mirna lokacija so slednite karakteristiki:
-256m2 plac,97m2 vnatresen prostor, dvor pred kukja 39m2,dvor pozadi kukja 120m2
-Kukjata raspolaga so dnevna,trpezarija,kunja,2 hodnika, dve detski sobi,1spalna kupatilo,terasa i francuskibalkon,podrumska prostorija i suterenski hodnik so dve sobi.Kukjata se prodava kopletno opremena kako sto e na slikite.Kukjata e kompet renovirana 2018 god.
-Ima uredno imotno pravna dokumentacija.Ima markica za gradba- visina 10.20-pr+2kata+podrum.
-NAPOMENA ; KUKJATA NE E LEPENKA,TUKU E EDINACNA. PRISTAPOT DO KUKJATA E SO ZAEDNICKI SKALI(KAKO STO E NA SLIKITE)OBEZBEDENO E 1 PARKING MESTO(ULICNO, PRED KUKJATA.
Cena 144 000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511 078222112
Атлас Недвижности
Stan vo Cair od 70m2 trosoben na 2/4kat 50 000 ЕУР
Stan 51m2 trosoben renoviran komplet Aerodrom 55 000 ЕУР
Nov dvosoben stan od 44m2 Centar 50 000 ЕУР
Nov del prostor vo gradba od 69m2 1kat Taftalidze1 1 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации