Објавени: мар. 18 2022 02:03

Kuka na Vodno

ЕУР

Објавени: мар. 18 02:03
Прегледи: 5630
Се продава/издава луксузна куќа со ексклузивна локација на падините на водно со панорамски поглед кон градот.
Куќата содржи три стана со вкупна квадратна површина од 400 м2. Становите се меѓусебно одделени со распоред од; две спални, кујна, тоалет и голем дневен боравок. Луксузно опремени со голем трпезариски простор и дневен престој, камин, балкони со поглед на цело Скопје.
Предниот двор има 150 м2 со подвижна капија и капацитет за паркинг на 3 коли.
Куќата има голем простор за остава, летна кујна и уреден двор на самата падина на водно.


контакт: 070398839
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации