Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 160m2 NA BITPAZAR

0 МКД

Се продава од: EKI 13 мар. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
SE PRODAVA KUKA NA SRED BITPAZAR 160M2 SO DVORNO MESTO 170M2 NOVA GRADBA DO FURNATA ZA SIMIT I POGACI MOZNA E SEKAKVA NAMENA ZA ZIVEENJE ILI BIZNIS

INFO NA TEL
071 339 121 I 070 227 172
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации