Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 78m2 vo Przino

22 000 ЕУР

Се продава од: kukja 19 јул. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Prodavam sprat od kukja 78 m2 vo naselba Przhino na posledna 16ka
Leaflet
Кон почеток