Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA POZADI FAKULTETOT ZA TURIZAM

240 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 03 фев. 13:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
Trosoben  stan vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CAIR 47 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 СЕ ПРОДАВА КУЌА 220М2 НА 3 НИВОА +150 М2 ПЛАЦ, СУ+2+ПК, 1994 ГОДИНА ГРАДБА, ОРИЕНТИРАНА Ј/С ,СО ДВЕ КУЈНИ, 3 КУПАТИЛА, СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ + КАМИН, КЛИМАТИЗИРАНА, СО ИЛ, ВСЕЛИВА ВЕДНАШ. Ш.923
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO AVTOKOMANDA 2 000 ЕУР
2 SOBEN STAN VO AERODROM 49 000 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO NOVO LISICE 140 ЕУР
2 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 1 47 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации