Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka so plac od 600m2 NA VODNO TOP LOKACIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Денес 11:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата

LUX APARTMENTS FOR RENT KOZLE 1 200 ЕУР
Odlicno stance vo Aerodorm so 1 spalna 0 МКД
Se izdavaat delovni prostori  vo Centar-Korcagin 0 МКД
Odlicna kuka na Vodno 240m2 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови

АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ ЕКСКЛУЗИВНО ПРОДАВА плац со вкупна површина од 600м2, со одлична место положба, во непосредна близина на Американска Резиденција,Основното Училиште Кочо Рацин.) На плацот има објект тврда градба со вкупна површина од 250м2,за кој е потребно да се реновира, НО да напоменема дека објектот е со извонредна квалитетна градба-статика и многу добар и функционален распоред !!! Имотот е со уредни документи, Имотен Лист.Имотот е навистина со одлична местоположба, сместен во најатрактивниот дел на Водно, опкружен со борова шума и непречена дискреција од сите страни !!! За сите дополнителни информации јавете се во АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ: тел.бр. 070/225-010
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
070/225-010
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2890 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PREUBAV STAN VO CENTAR 0 МКД
Luxurious art house in the Centre of Skopje 0 МКД
Se izdava odlicen kat od kuka vo Kozle 0 МКД
Stan vo Kisela voda so edna spalna 66 m2 0 МКД
Кон почеток