Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Lisice od 200m2 gradb 2008

160 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 02 јан. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Garsonjera 30m2 vo Porta Vlae 26 500 EUR
Se izdava namesten stan od 55m2 Centar Bunjakovec 330 EUR
Stan dvosoben 55m2 na 3/5 Debar Maalo 65 200 EUR
Sprat od kuka vo Zdanec od 80m2 so dvor 15 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava nova kukja vo Naselba Lisice povrsina 200m2 na dva kata so odelni dva stana eden od 45m2 na prizemje a drugiot e golem i konforen dupleks. Solidna gradba. Pogodna e za dve famili da ziveat.
So komplet dokumenti. Cena 160 000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava stan vo Centar 85m2 2 spalni 500 EUR
Se izdava dukan 200m2 GTC glavno setaliste 1 kat 12 EUR
Nov stan od 54m2 Hrom na Prizemje 850 EUR
Nov namesten trosoben stan 54m2 -
Кон почеток