Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka vo Pintija od 370m2 i dvor 500m2

165 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 15 апр. 13:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Graski zid 65m2 na 6kat +23m2 terasa 78 000 EUR
Stan vo Hrom 53m2 na 3ti kat 39 500 EUR
Stan za familija od 85m2 namesten pozadi Capitol 250 EUR
Komplet namesten dvosoben stan vo Debar Maalo  250 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja vo Pintija od 370m2 i dvor od 500m2. Kukjata e so tri stana zasebni. So komplet dokumenti. Greenjeto e so sopstveno parno i podno greenje. Moze na struja ili na peleti. Dva stana se po 120m2 ima podrum od 60m2 i uste eden stan od 70m2 suteren.So prekrasen otvoren pogled. Dvorot e hortikulturno sreden so fontana.Cenata e 165000 evra
tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan Skopje Sever 99m2 so 3 spalni 55 000 EUR
Nov stan 91m2 na 1kat kaj Stadionot 73 000 EUR
Stan prazen od 55m2 Taftalidze 2 kaj Palma 170 EUR
Stan vo Karpos3 od 58m2 namesten 2 kat 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации