Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka vo Przino 145m2 so dvor od 677m2

260 000 ЕУР

300 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Real estate DOMA DOM Денес 13:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата

2-SOBEN STAN TAFTALIGE 1  RUSKA ZGR RENOVIRAN 48 000 ЕУР
STAN 56m2 LEPTOKATIJA KARPOS 3 250 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR 220m2 CENTAR MONTENEGRO 2 000 ЕУР
PRAZEN 3 SOB 75m2 TAFTALIDZE MLECEN 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
sifra : 22 255
Se prodava kuka od 145m2 + dvorno mesto od 677m2 = 822m2 vkupno + 250m2- predvideni za pat koj nikogas nema da se gradi ! so markica od 200m2 vo osnova koja moze i da se zgolemi osnovata so 70% od zemjata !
poveke informacii:
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
agencija Doma Dom
www.domadom.mk
e-mail:info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
  Online
02 3051 300
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата
NOVA GRADBA DVOSOBEN STAN 55m2 DEBAR MAALO 300 ЕУР
EXSTRA 3 SOBEN NOV NAMESTEN DEBAR MAALO 330 ЕУР
2-SOBEN STAN TAFTALIGE 1  RUSKA ZGR RENOVIRAN 48 000 ЕУР
GARSONJERA - od 28m2 vo TAGTALIGE 1 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации