Оглас од претпријатие Објавени: јан. 09 2017 02:01

Kuka vo Przino

ЕУР

Објавени: јан. 09 02:01
Прегледи: 82
Agencija PROAKTA GRUP posreduva pri prodazba na kuka vo naselba Przino vo blizina na posledna 16-ka.
Kukata raspolaga so suteren + kat. Osnova na kukata e 95m2 a na placot 295 m2. Suterenot raspolaga so dneven presto, toilet I spalna a katot so pretsobje, toilet, kujna, golem dneven prestoj I dve spalni sobi.
Na placot postoi markica P+2+potkrovje so bruto razviena povrsina 464 m2. Cena 170 000 eur, no postoi moznost I za kompenzacija so stanovi co okolina na Taftalidze i Kozle.

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации