Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2023 02:26

Kuka vo Zlokukani

ЕУР

Објавени: јан. 24 02:26
Прегледи: 375
Се продава куќа во Злокуќани од 250м2.
Куќата е на два ката + подкровје со плац од 317м2.

Цена: 250000 еур
Шифра: 555/173
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации