Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKI BARAKI VO KOZLE TAFTALIDZE

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА 15 јан. 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
FOTOGRAFII OD NEDVIZNOSTITE MOZE DA VIDITE NA NASATA WEB STRANA floks.com.mk

30361-CRNICE-nad ul. Rilski Kongres, 310 m2 plac, 80 m2 kukja na dve nivoa, lepenka od edna strana, postara gradba, cena - 130.000 evra

29948-KOZLE-na 100 m pred benzinskata pumpa na Makpetrol, 367 m2 plac na koj ima objekt od 85 m2, uslovi za gradba - 123 m2 vo osnova, 8.80 m visina do venec, 308 m2 maksimalna izgradena povrsina, cena - 155.000 evra

29791-KOZLE-posle benizinskata pumpa na Makpetrol, 420 m2 plac na koj ima objekt od 120 m2, uslovi za gradba - 180 m2 vo osnova, 8.80 m visina do venec, 453 m2 maksimalna izgradena povrsina, cena - 160.000 evra

28804 - KOZLE - sproti vlezot na Replek, 176 m2 plac, 120 m2 kukja, uslovi za gradba se slednive :
povrsina na gabarit - 72 m2
maksimalna visina do venec - 8.80 m
procent na izgradenost - 41 %
koeficient na iskoristenost - 1.23
maksimalna izgradenost - 216 m2
objekt za semejno domuvanje vo stanbeni zgradi
cena - 120.000 evra -- se prodava i lepenkata so istive generalii --

27591-KOZLE,kaj Replek,271m2 plac so 130m2 kuka,markica PR + 1 + PK,maks.izgradenost 380m2,cena-140.000 evra

27412-KOZLE,418m2 plac so kuka(suteren,prizemje,2 garazi),maks.izgradenost 378m2,maks.visina 8.8m,cenata e 140.000 evra i ne e fiksna

23216-KOZLE-vo blizina na Kam market, kukjata e od prizemje + dva kata - vk. 410 m2 stambena povrsina + vk. 33 m2 dve garazi, vo dvorort ima mesto za parkiranje na tri vozila.
Ima 268 m2 holtikulturno ureden dvor.
Site tri nivoa se sostojat od dnevna, kujna so trpezarija, tri spalni, toalet i terasa.
Ima sopstveno parno greenje na struja, nafta i drva.
Ima moznost za izgradba na uste eden kat.
Kukjata e pogodna i za deloven prostor.
Cena po dogovor ( vo prilog se fotografii od kukjata )

20426-TAFTALIDZE 1, zad katastar, 390 m2 plac, 160 m2 baraka so dogradba, edinecna, uslovi za gradba na objekt od pr + dva kata + pk, cena - 270.000 evra


Kontakt: 3082-515
mob: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na FLOKS
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Visit our store page
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Show on the map
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
Кон почеток