Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2022 12:47

Kuki i baraki vo Kozle Taftalidze

Објавени: авг. 15 12:47
Прегледи: 3878
fotografii od nedviznostite moze da vidite na nasata web strana floks.com.mk

34923-KOZLE-vo blizina na TC Olimpiko, 310 m2 plac, 68 m2 prizemna baraka, lepenka od edna strana, uslovi za gradba - 115 m2 osnova, 8.80 m visina do venec, za objekt od prizemje + kat + potkrovje, 345 m2 bruto razviena povrsina, cena - 250.000 evra

33251-KOZLE-vo blizina na OU Vlado Tasevski I ambulantata, 392 m2 plac, 84 m2 prizemna kukja, edinecna, postara gradba, odrzana, ima uslovi za gradba na object od 148 m2 vo osnova, 8.80 m visina, 38 % procent, 0.9 koeficient, 370 m2 bruto razviena povrsina, cena – 140.000 evra

30361-CRNICE-nad ul. rilski kongres, 310 m2 plac, 80 m2 kukja na dve nivoa, lepenka od edna strana, postara gradba, cena - 130.000 evra

28804 - KOZLE - sproti vlezot na replek, 176 m2 plac, 120 m2 kukja, uslovi za gradba se slednive :
povrsina na gabarit - 72 m2
maksimalna visina do venec - 8.80 m
procent na izgradenost - 41 %
koeficient na iskoristenost - 1.23
maksimalna izgradenost - 216 m2
objekt za semejno domuvanje vo stanbeni zgradi
cena - 120.000 evra -- se prodava i lepenkata so istive generalii --

27857-KOZLE-na predposledna 57-ca, 317 m2 plac, 162 m2 kukja na tri nivoa ( prizemjeto e deloven prostor ), kompletno renovirana 2015 g, cena - 280.000 evra

27412-KOZLE-418m2 plac so kuka(suteren,prizemje,2 garazi),maks.izgradenost 378m2,maks.visina 8.8m,cenata e 180.000 evra i ne e fiksna

23216-KOZLE-vo blizina na kam market, kukjata e od prizemje + dva kata - vk. 410 m2 stambena povrsina + vk. 33 m2 dve garazi, vo dvorort ima mesto za parkiranje na tri vozila.
ima 268 m2 holtikulturno ureden dvor.
site tri nivoa se sostojat od dnevna, kujna so trpezarija, tri spalni, toalet i terasa.
ima sopstveno parno greenje na struja, nafta i drva.
ima moznost za izgradba na uste eden kat.
kukjata e pogodna i za deloven prostor.
cena po dogovor ( vo prilog se fotografii od kukjata )kontakt: 3082-515
mob: 078/404-900

za poopsirna ponuda kliknete desno vo prodavnicata na floks
Опис на линк

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките  со кои имаме склучено Договори  и одлична соработка.
Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство.
Ние Ви нудиме во секој момент  ажурирана база на податоци на интернет.
Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. 
Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... 

Контактирајте не на: 
3082-515,  
или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908
www.floks.com.mk
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките  со кои имаме склучено Договори  и одлична соработка.
Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство.
Ние Ви нудиме во секој момент  ажурирана база на податоци на интернет.
Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. 
Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... 

Контактирајте не на: 
3082-515,  
или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908
www.floks.com.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации