Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kukja so plac od 620m2 NA VODNO

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 11:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата

4 SOBEN LUKSUZNO OPREMEN STAN ZLOKUKJANI -
DUKAN OD 70M2  BUNJAKOVEC -
SE IZDAVA NOVO LUKSUZNO STANCE - 50m2 280 EUR
Luksuzen stan vo Aerodrom so 2 spalni nevseluvan -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови

АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ ЕКСКЛУЗИВНО ПРОДАВА плац со вкупна површина од 600м2, со одлична место положба, во непосредна близина на Американска Резиденција,Основното Училиште Кочо Рацин.) На плацот има објект тврда градба со вкупна површина од 250м2,за кој е потребно да се реновира, НО да напоменема дека објектот е со извонредна квалитетна градба-статика и многу добар и функционален распоред !!! Имотот е со уредни документи, Имотен Лист.Имотот е навистина со одлична местоположба, сместен во најатрактивниот дел на Водно, опкружен со борова шума и непречена дискреција од сите страни !!! За сите дополнителни информации јавете се во АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ: тел.бр. 070/225-010
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
070/225-010
Leaflet
Кон почеток