Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzna kuka vo Bardovci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 септ. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24950

Агенција Асторија ексклузивно ви нуди еден од најубавите имоти во Скопје. Ова е понуда за продажба на нова станбена куќа лоцирана во Бардовци, со вкупна површина на куќата од 878м2 и двор место од 1629м2. Куќата е на две нивоа плус поткровје. На првото ниво имаме многу убав влезен хол со гостински тоалет и утилити , убава голема дневна соба со трпезарија, одвоена голема кујна, една спална соба и затворен базен холтикултурно уреден и одвоен со стакло од дневниот простор. На првиот кат располага со три спални соби, сите со сопствено купатило,со прекрасен поглед кон дворот. Поткровјето се состои од отворен простор со една спална соба и 2 купатила,идеален за забава и релаксација. Холтикултурно уреден двор , со надворешен базен и преубав летниковец.
Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR 0 MKD
Se iznajmuva nov moderen stan KTK 0 MKD
Odlicen stan kaj ekonomskoto K Voda so 2 spalni 0 MKD
ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации