Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzna kuka vo Zlokukani so plac od 3250m2

650 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 септ. 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO LEPTOKARIJA 0 MKD
Se iznajmuva odlicna kuka vo Taftalidze 2 0 MKD
TOP STAN VO KOZLE 40M2 0 MKD
SE IZDAVA Top stance vo KOZLE 43m2 so dvor  0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
EKSKLUZIVNO ASTORIA PRODAVA - Prekrasna-rezidencijalna kukja so povrsina od 300m2 na edno nivo( prizemje ) i dopolnitelen suterenski prostor od 100m2 , so prekrasen nadvoresen bazen i so KOMPLETNO UREDEN DVOR SO POVRŠINA OD 3.250m2 spored Imoten List !!! Kukjata raspolaga so golema dnevna soba,trpezarija za 12osobi,golema kujna, 4 spalni sobi, dopolitelen fitnes prostor vo sutereskiot del !!! objektot se naogja vo Zlokukjani vo blizina na kompleksot Sv.Jovan i istiot poseduva uredni dokumenti- IMOTEN LIST !!! POČETNA CENA :650.000 eur.
poveke info. na tel: 070/225-010
ASTORIA NEDVIŻNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
070/225-010
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
GARSONJERI OD 48m2 KARPOS4 KAJ CITY MALL 0 MKD
ODLICNI PRAZNI STANOVI ZA IZDAVANJE 0 MKD
LUX APARTMENTS with 3 BEDROOMS in CENTAR 650 EUR
Odlicen stan za delovno rabotenje vo Centar 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации