Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUX KUKA PEFKOHORI GRCIJA 160m2 SO BAZEN 3 SPALNI

250 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 22 апр. 23:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата

ODLICEN STAN STROG CENTAR 42m2 PROMETNA LOKACIJA 57 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 3 43m2 36 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR NOV 550 ЕУР
SE IZDAVA STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Prodavam lux kuka vo Grcija ,locirana pomegu Hanioti i Pefkkohori,vo lux kompleks,kompletno ograden i obezbeden,sekoja kuka ima dvorno mesto od 500m2 i bazen,3 spalni sobi,opremena kompletno ,na samo 300m od moreto.Kompletno opremena,tendi i komarnici roletni,2 preubavi terasi so odlicen panoramski pogled na more i planina,obezbeden parking prostor i prostor za skladistenje kako i podrumski del.
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111 202 +38970 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1225 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR 350 ЕУР
NOV STAN PRAZEN VO AERODROM ZA IZDAVANJE 200 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 50m2 KAJ TOBAKO 2 55 000 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASNA KUKA VO VLAE NA MIRNA LOKACIJA 1 200 ЕУР
Кон почеток