Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUX VILA VO GRCIJA 330m2 SO 2000m2 PLAC

230 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 09 мај 18:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1143 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN VO CENTAR 400 ЕУР
KUKA GRCIJA NEA SKIONI PRV RED DO MORE 90m2 240 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA NA MIRNA LOKACIJA 300 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLET NAMESTENA KUKA VO TAFTALIDZE 600 ЕУР
Вила на продажба во Грција,Неа Каликратиа регион,
на 45км јужно од Солун кон Халкидики,со површина од 330м2 ,во 3 нивоа,голем дневен боравок,со уште една дополнителна дн, соба ,4 спални соби.убаво опремени,2 бањи,големи тераси со поглед.Вилата е во одлична состојба,со дворно место во површина од 2000м2,,а 700м од морето.
Цената е 230 000е шф. 14566
тел. за контакт ++38970 24 25 64
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 070 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1143 Огласи во продавницата
STAN VO NOVO LISICE KOMPLET RENOVIRAN 250 ЕУР
PREKRASEN NOV STAN 62M2 KAPISTEC 77 000 ЕУР
KUKA OD 140m2  VO BUTEL 1 80 000 ЕУР
PREKRASNA VILLA SE PRODAVA /IZDAVA  FOR SELL/RENT -
Кон почеток