Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magacin vo Skopje

0 ЕУР

Се продава од: xxx 17 фев. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
So mal gradezen zafat dobivas : gore stan od 250 m2, dole magacin za rabota 300 m2, plus dvorno mesto 300 m2.

se prodava magacin od cvrsta gradba so visina 8,5m, lokacija: pozadi benziska pumpa na "okta" pocetok na sutka, so imoten list, vseliv vednas.

KONTANT TELEFON: 070-206-291

POBARAJTE GO: Aco
xxx
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации