Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kuka vo Hrom od 160m2 i 360m2 dvor

145 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 13 јан. 12:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Stan od 87m2 Debar Maalo dupleks na 6 kat 108 700 ЕУР
Stan od 60m2 vo Hrom trosoben odrzan 44 000 ЕУР
Super lokacuja za kancelarii na ul Makedonija 90m2 0 МКД
Dupleks stan od 69m2 nov Karpos 1 65 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava nova kukja vo Hrom od 160m2 i dvor od 360m2. kukjata e na dva kata prizemje i potkrovje. Na prizemjeto e dnevnata posebno kunja i edna soba i kupatilo. Na spratot ima tri spalni i kupatilo. Ima dve terasi na prizemjeto i na spratot.So prekrasno ureden dvor.So komplet dokumenti.
Cena 145000 evra
Tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
078222112 02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan 57m2 na 3 kat nov trosoben 52 500 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 73m2 Aerodrom 73 ЕУР
Nov stan 81m2 3 spalni 1 kat Kisela Voda namesten 82 000 ЕУР
Stan renoviran od 86m2 G Zid kulite na 7/12kata 90 000 ЕУР
Кон почеток