Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicna kuka vo Bardovci

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 26 јун. 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Продаваме прекрасна куќа во Бардовци кај белите куќи со површина од 330м2 и дворно место од 550м2. Располага со дневна соба, кујна со трпезарија , една спана соба , како и помошна просторија на приземјето и 4 спални соби на 1виот кат . Има подрум од 110м2, паркинг место за 2 коли. Греење на струја. Цена по договор.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2833 Огласи во продавницата
PREUBAV STAN VO KOZLE 350 EUR
Nov stan vo Taftalidze 1 so edna spalna -
Trosoben stan na Vodno 80 m2 400 EUR
Brend New apartment in Kapisthec 170m2 -
Кон почеток