Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicna kuka vo Kozle

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Top stan  80 m2 kaj Vero Dzambo 350 EUR
PRAZNI STANOVI KAJ VARDAR MEBEL 55M2+46M2 600 EUR
STAN VO STROG CENTAR NA SKOPJE NA SAMIOT PLOSTAD 0 MKD
TROSOBEN STAN GRADSKI ZID KULITE 90m2 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Шифра 24707
Се продава понова куќа на мирна локација во Козле, со градско парно греење, во близина на слаткарницата Канела. Куќата е поделена на две независни станбени единици. Приземјето е како посебен стан од 69м2 со дневна соба, кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Горниот кат е исто така стан на две нивоа, со посебен влез, со вкупно 194м2, а истиот се состои од голем дневен салон, посебна кујна, 3 спални соби, 3 купатила, утилити и 2 тераси. Дворот има вкупна површина од 337м2. Цена по договор.
Контакт 071/271-271

Code 24707
Newer house for sale on quiet location in Kozle, with central city heating, near cake shop Kanela. The house is composed of two separate apartments. On the ground floor there is an apartment with 69m2, with a living room, kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom. The upper floor apartment is on two levels, has a separate entrance and it has a total of 194m2 of living space. It has a very large living room, separate kitchen, 3 bedrooms, 3 bathrooms, utility room and 2 terraces. The yard has a total of 337m2 surface area. Price negotiable.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo Micurin 145m2 0 MKD
Stan vo Centar so 1 spalna soba 55m2 0 MKD
4soben stan na mirna lokacija vo Taftalidze2 0 MKD
Odlicna kuka vo Przino EXTRA cena 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации