Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICNA KUKA VO TAFTALIDZE 2

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 30 јул. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24601
Се продава прекрасна куќа на одлична локација во Тафталиџе 2.Куќата е 247 м2, ( приземје 76м2 , кат и поткровје 181м2), со двор од 100м2. Куќата е со две посебни единици на приземје и посеен влез на кат со поткровје, со вкупно 4 спални соби, 4 тоалети, мастер спална соба со посебен тоалет.Цена 360 000 евра

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток