Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA NOVA KUKA NIKITI GRCIJA 87m2 SO BAZEN

260 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 18 апр. 22:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

SE IZDAVA SUPER STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO TAFTALIDZE ZAVRSNA FAZA 39 600 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 62 000 ЕУР
NOV  STAN 56m2  SO 2 SPALNI TAFTALIDZE 2 62 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam prekrasna nova specijalno enterierno dizajnirana villa vo Grcija Nikiti Elia region,gradena po visoki standardi so povrsina od 87m2 vo 2 nivoa so 2 spani sekoja so terasa ,ima 2 banji na sekoe nivo po edna i edno parking mesto vo ubavo uredeniot dvor ima i bazen od 30m2,izgradena vo 2011godina na samo 60m od preubava pesocna riviera na Egejot.Se prodava kompletno namestena ii opremena so nov moderen mebel i oprema.
cena 260 000evra...
Kontakt:
070 24 25 64
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
BASTION VI POSAKUVA SREKNA NOVA 2018 god 0 МКД
STAN VO CAIR 37 000 ЕУР
SE IZDAVA 55m2 STAN CENTAR-BUNJAKOVEC 250 ЕУР
4  APARTMANI VO  NEA FLOGITA od 40-50m2 45 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации