Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 117m2 na Vodno so markica

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dom Lux 14 фев. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dom Lux

Dom Lux

1502 Огласи во продавницата

Nov trosoben stan 62m2 vo Centar 71 000 ЕУР
Se izdavaat prazni kancelarii na Ul.Makedonija 500 ЕУР
Se izdavaat namesteni kancelarii Plostad,Centar 0 МКД
Izdavame luksuzno namesten stan vo Centar 360 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavame plac na Vodno od 117m2 so uslovi za gradba od 100m2 vo osnova, pr+2+po,
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посетете ја нашата продавница
Partizanski odredi 15/2-6 Прикажи на мапата
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux

Dom Lux

1502 Огласи во продавницата
Luksuzno namesten stan kaj Katolicka 0 МКД
Namesten stan vo Centar 63 000 ЕУР
Stan vo novogradba vo Kapistec 0 МКД
Prazen 2 soben stan vo Centar 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации