Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so stara kuka vo Kozle nad ugostitelsko uciliste

54 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 01 апр. 23:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

Centar 60m2,Opremen,bul.Sv.Kliment Ohridski 250 EUR
KARPOS 1 91 m2 3 SPALNI DO CENTAR ZA STR JAZICI 96 500 EUR
TROSOBEN STAN 62m2 NOVOGRADBA ADORA 65 100 EUR
FAMILIJAREN STAN VO NASELBA ILINDEN 131 M2 530 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA PLAC SO POSTOECKA STARA KUKJA VO KOZLE, NAD SREDNOTO UGOSTITELSKO UCILISHTE.
PLACOT E VO VKUPNA POVRSHINA OD 180 M2,SO POSTOECKA STARA KUKJA VO POVRSHINA OD 45 M2.
POSTAVEN E DO PRISTAPNA ASFALTNA ULICA,STRUJA ,VODA,KANALIZACIJA.
DOZVOLENA IDNA GRADBA NA LOKACIJATA
OSNOVA 85 M2 + 2 KATA.
KOMPLETNA DOKUMENTACIJA.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
ODLICEN STAN ZA IZNAJMUVANJE 32m2 KAJ AMSM 180 EUR
TROSOBNI STANOVI TAFTALIDZE 69M2 DO GIMN GORGI DIM 72 500 EUR
KUKA VO BARDOVCI 148 000 EUR
AERODROM SE IZNAJMUVA PRAZEN 114M2 3 KAT 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации