Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Prekrasna kuka Vodno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 13 септ. 10:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Stan so 3 spalni sobi vo Kozle 0 MKD
Deloven prostor vo Centar karsi Marriott 0 MKD
Top plac na Vodno vo Rezidencijalna zona 0 MKD
Stan vo gradba od 97m2 vo Vlae 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Шифра 24789
Се изнајмува пекрасна куќа на одлична локација на Водно во близина на Тинекс маркет. Вкупната бруто површина на објектот е околу 1500м2 а дворот е околу 900м2. Куќата има два посебни влеза и поделена е на 4 засебни станбени единици. Истата се состои од вкупно 6 дневни соби, 7 кујни, 11 купатила, 10 спални соби, спа со џакузи, внатрешен базен, соларни панели, гаража со 5-6 паркинг места и прекрасна кровна тераса со панорамски поглед кон градот. Куќата одговара за дипломатско претставништво, но истата одговара и за кол центар или ИТ компанија. Цена за изнајмување 8500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24789
Excellent and exclusive residence for rent, on top location in Vodno, near Tinex supermarket. Total gross living area of the residence is 1500m2 situated on 900m2 yard. The house has two separate entrances and it is divided and organized as 4 separate residential units. There are a total of 6 living room, 7 kitchens, 11 bathrooms, 10 bedrooms, spa with jacuzzi, indoor swimming pool, solar panels, garage with parking space for 5-6 vehicles and breathtaking roof top with panoramic view at the city. The house is suitable for diplomatic entity or could be used as a call center or by IT company. Rental price is 8500 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor od 100m2 vo Centar 850 EUR
Residential luxurious house for rent in Bardovci 0 MKD
Stan za deloven prostor kancelarii 0 MKD
Odlicen stan vo Centar so 2 spalni 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации