Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRIZEMNA TROSOBNA KUKA NASELBA JAKA OD 68m2

47 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 14 јул. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

BARAKA SO DOGRADBA BUTEL 2 80M2 95 000 EUR
ODLICEN 2.5 SOBEN KOMPL RENOVIRAN STAN TAFTALIDZE 54 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM 400 EUR
NOVI STANOVI AERODROM 63 I 66 M2 TROSOBNI 970 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA TROSOBNA PRIZEMNA KUKJA VO NASELBA JAKA - ILINDEN .
KUKJATA POSEDUVA DNEVEN PRESTOJA SO KUJNA I TRPEZARIJA , IZLEZ NA POKRIENA TERASA OD 12 M,DVE SPALNI SOBI,GOLEMA BANJA.
PLACOT E VO VKUPNA POVRSINA OD 374 M2.OBJEKTOT E CELOSNO ZAVRSEN, I POSEDUVA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA TAFTALIDZE 0 EUR
NOV TROSOBEN 58m2 VO AERODROM 57 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
KUKA VO BARDOVCI 148 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации