Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEMEJNA KUKA VO VLAE

150 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 18 мај 11:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1133 Огласи во продавницата

SE IZDAVA OPREMEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
STAN OD 44m2 VO KARPOS 3 44 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN NA ul MAKEDONIJA 40m2 -
Se prodava semejna kuka vo nas. Vlae ,na odlicna i tivka lokacija,so povrsina od 152m2 i pomosni prostorii podrum so povrsina od 15m2,Kukata e podelena na dve zasebni stanbeni celini,od koi gorniot sprat e skoro nov i nekoristen,a prizemjeto zahteva odredeni intervencii za renoviranje.Placot e so povrsina od 200m2 i izleguva na 2 ulici,
Kukata moze da bide vseliva vednas.
tel za kontakt +38970 24 25 64
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 070 24 25 64
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1133 Огласи во продавницата
EKSTRA POPUST LUX APARTMAN VERINA -
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM RENOVIRAN 200 ЕУР
STAN ZA IZDAVANJE KAJ NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
NOVI NEVSELUVANI STANOVI VO KARPOS 3 1 200 ЕУР
Кон почеток